کسب درآمد

این سایت جهت همکاران طراحی سایت راه اندازی شده و شما میتوانید محصولات ما را بدون درج کپی رایت و نامی از ما و با قیمت خودتان بفروش برسانید. به عنوان مثال محصولی که قیمت آن 790 هزار تومان است را میتوانید 158 هزار تومان ارزان تر خریداری نمایید.

همچنین در صورتی که لینک بازاریابی خود را برای شخص دیگری ارسال کنید و آن شخص آن محصول را با آن لینک خریداری نماید، همین مبلغ در کیف پول شما وارد میشود و شما میتوانید با ما درخواست تسویه کنید و مبلغ کیف پولتان عینا به حساب بانکیتان که در سایت وب همکار معرفی کرده اید واریز میشود.

قطعا این بهترین روش عالی برای کسب درآمد بی دردسر از اینترنت هست و با توجه به اینکه محصولات ما تنوع بالایی دارند هر شخصی تمایل به راه اندازی سایتی برای شرکت خود یا طراحی سایت شخصی برای خودش و یا راه اندازی سایت فروشگاهی برای فروش هر نوع محصولی (فیزیکی و مجازی) ، یا ساخت سایت آگهی همچون دیوار و یا راه اندازی سایت تخفیف دهی برای کسب کار خود و برخی نیز نیازمند سایت ساز خبری برای تیم کاری خود هستند و تیم ما تمامی این موارد را پیش بنی کرده و محصولات اورجینال با فیلم آموزشی مدیریت بصورت فارسی و روال در اختیار قرار میدهد.

 

برای شروع کار باید چکار کنم؟

1 – کافیست در سایت ثبت نام کنید. ( سپس لینک تایید به ایمیلتان ارسال میشود، در صورتی که ایمیل در inbox نیامده پوشه ی spam را نیز چک کنید)

 

2- حالا شما یک دفتر کار مجازی به شکل زیر دارید:

 

3- حالا کافیه در صورتی که میخواهید محصولی را به عنوان همکار برای مشتریتان از ما خرید کنید و از 15 تا 25 درصد بگیرید با آدرس لینک بازاریابی که در پنل خودتان دارید محصول مورد نظر را سفارش دهید:

 

همچنین اگر این لینک را در سایت خودتان قرار دهید و از این طریق کاربری خرید کند درصد پورسات شما به کیف پولتان اضافه میگردد و به حساب بانکیتان واریز میشود.