دوره آموزش تبلیغ نویس حرفه ای

دوره آموزش تبلیغ نویس حرفه ای

دسته بندی:

قیمت: 950000 تومان

تعداد نمایش: 1463 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 30 بهمن 1396

به روز رسانی در: 16 آذر 1402

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

950000 تومان – خرید

بسیاری از صاحبان سایت ها هستند که فکر می کنند هر محصولی که در سایت خود برای فروش قرار می دهند باید به فروش برسد. اکثر آنها مدعی هستند که محصولاتشان بهترین کیفیت را دارد. ولی دریغ از اینکه کیفیت خوب محصول دلیلی بر فروش رفتن آن نمی شود. اشکال کار اکثر صاحبان کسب و کارهای اینترنتی که دارای سایت هستند و قادر به فروش محصولات خود نیستند در تبلیغ نویسی صفحه محصولاتشان است. بله تبلیغ نویسی صفحه محصولات مهمترین عامل در پر فروش بودن یک محصول است.

صفحه محصولات بسیاری از سایت ها را شخصا بررسی کردم ولی متاسفانه متن خوبی در صفحه محصولاتشان به چشم نمی خورد که ترغیب کننده باشد. ایراد کار بسیاری از آن ها این بود که حتی نمی توانستند به مخاطبان خود بگویند که محصولشان دقیقا چه کار می کند و قرار است چه نیازهایی از مخاطبانشان را برطرف کند. بعضی از سایت ها هم آنقدر از متن های تبلیغاتی بولد شده استفاده می کنند که کاربرانشان را به راحتی از سایتشان فراری می دهند.

نوشتن محتوای تبلیغاتی برای فروش یک محصول کار بسیار سختی است که 90% صاحبان سایت های ایرانی در انجام دادن آن نا توان هستند. اکثر افرادی هم که تبلیغ نویسی خوبی در صفحه محصولاتشان نوشته اند کار خودشان نیست و این کار را به تبلیغ نویسان حرفه ای واگذار کرده اند.

 

آموزش تبلیغ نویسی حرفه ای

 شما با تبلیغ نویسی حرفه ای می توانید محصولات خود را فارغ از هرگونه کیفیت به راحتی به مخاطبان خود بفروشید.

چرا باید تبلیغ نویسی یاد بگیرید؟

برای رونق در کسب و کار اینترنتی خود باید در فروش محصولات و خدمات خود توانمند باشید. بنابراین تا زمانی که سایت شما فروش نداشته باشد تمام کارهایی که شما انجام می دهید بیهوده است. هرچه قدر کیفیت محصولات شما بالا باشد ولی اگر نتوانید آن ها را بفروشید به نظر شما چه فایده ای برای شما دارد؟

هرچه محتوای ارزشمند تولید کنید، هرچه سایتتان را به خوبی سئو کنید، هرچه مخاطبان بیشتری را به سایت خود جذب کنید ولی اگر نتوانید محصولات خود را به خوبی به فروش برسانید تمام زحماتی که شما کشیده اید بی فایده بوده است.

پس اگر می خواهید محصولات پر فروشی داشته باشید باید در نوشتن متن های تبلیغاتی قدرتمند و تاثیر گذار حرفه ای باشید. تا زمانی که نتوانید به مخاطبان خود ثابت کنید که محصول شما همان چیزی است که آن ها دنبالشان هستند نمی توانید آن را به فروش برسانید. پس باید تبلیغ نویس حرفه ای باشید تا به راحتی بتوانید روی مخاطبان خود تاثیر گذار باشید و آن ها را قانع کنید که محصولات شما تنها راه چاره آن هاست.

 

آیا هرکسی می تواند تبلیغ نویس حرفه ای شود؟

برای تولید محتوای تبلیغاتی نیاز نیست شما آدم عجیب و غریبی باشید. نیاز نیست آدم خاصی باشد. نیازی نیست حتما فن بیان قوی داشته باشید. در واقع هر کسی با هر شخصیتی که دارد می تواند محتواهای تبلیغاتی تاثیر گذار و عالی تولید کنند. هر آن چیزی که شما برای تولید محتواهای تبلیغاتی باید بدانید را به شما یاد می دهم. در این دوره آموزشی تمام مراحل را به صورت گام به گام یاد خواهید گرفت.

آیا با تبلیغ نویسی می توان محصولات گران قیمت مان را بفروشیم؟

برای فروش محصولات گران قیمت علاوه بر تبلیغ نویسی صفحه محصولات باید بتوانید ویدئوی تبلیغاتی نیز بسازید. به خاطر اینکه ویدئوهای تبلیغاتی تاثیر گذاری چند برابری روی مخاطب می گذارد و یکی از بهترین ابزارهایی است که می توان از طریق آن مخاطبان را ترغیب به خرید محصولات کرد.

من در این محصول آموزشی به شما یاد می دهم که چه طور ویدئوهای فوق العاده تاثیر گذاری را بسازید و محصولات گران قیمت خود را به راحتی بفروشید. تمام نکاتی که لازم است تا بدانید چگونه یک ویدئوی تبلیغاتی حرفه ای بسازید را به شما گام به گام آموزش می دهم.

هر آن چیزی که پس از تهیه این محصول یاد خواهید گرفت :

 تفاوت بین تبلیغ نویسی و نوشتن محتوای آموزشی

 نوشتن متن های تبلیغاتی مخصوص صفحه محصولات

 اصول و تکنیک های تبلیغ نویسی حرفه ای

 ترغیب مخاطبانتان در کمتر از 3 ثانیه

 چگونه عنوان ترغیب کننده برای محصولتان انتخاب کنید

 چگونه دکمه های خرید حرفه ای و ترغیب کننده درست کنید

 چگونه فقط با اثبات ادعای خود بتوانید محصولتان را بفروشید

 چگونه پیشنهاد فروش های رد نشدنی به مخاطبانتان بدهید

 چگونه ویدئوهای تبلیغاتی تاثیر گذار و حرفه ای بسازید

 چگونه با ویدئوهای تبلیغاتی محصولات گران قیمت خود را بفروشید

 چگونه می توانید با نرم افزارهای ضبط تصویر و صدا کار کنید(تولید ویدئوهای تبلیغاتی)

 چگونه ایمیل های تبلیغاتی بنویسید

 چگونه ایمیل هایی بنویسید که درصد بالایی از آن ها باز شود و کلیک شود

 چگونه فروش خود را حداقل 10 برابر کنید

 و بسیاری از نکات مهمی که باید در تبلیغ نویسی بدانید

تبلیغ نویسی صفحه محصولات

 آیا قیمت این محصول مناسب است؟

هنگامی که شما به یک تبلیغ نویس حرفه ای تبدیل شوید می توانید فروش محصولات و خدمات خود را چندین برابر افزایش دهید. در ضمن اگر بخواهید تبلیغ نویسی فقط صفحه یکی از محصولات خود را به یک تبلیغ نویس بسپارید مطمئن باشید حداقل یک الی دو میلیون تومان باید هزینه کنید. در صورتی که شما با صرفه جویی در هزینه و زمان می توانید تبلیغ نویسی محصولاتتان را به طور اختصاصی خودتان انجام دهید.

 

با تبلیغ نویسی علاوه بر افزایش فوری فروش محصولاتتان، می توانید برای دیگران هم تبلیغ نویسی کنید و میلیون ها تومان درآمد داشته باشید.

پاسخ دهید