50 ایده برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی پولساز

50 ایده برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی پولساز

دسته بندی:

قیمت: 590000 تومان

تعداد نمایش: 1161 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 30 بهمن 1396

به روز رسانی در: 16 آذر 1402

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

590000 تومان – خرید

همه ما می دانیم برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی باید ایده خوبی داشته باشیم. بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی بودند که توسط ایده های نا مناسب و در واقع ناپخته راه اندازی شدند و بعد از مدتی با شکست مواجه شدند. بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی هم همین الان دارند فعالیت می کنند که به خاطر ایده نا مناسبی که داشتند در معرض شکست قرار گرفته اند. بنابراین ایده مناسب یکی از فاکتورهای مهم در موفقیت کسب و کارهای اینترنتی است. برای اینکه کسب و کار اینترنتی پولسازی را راه اندازی کنید نیاز به ایده مناسب دارید. محصول 50 ایده برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی پولساز مناسب افرادی است که می خواهند کسب و کار اینترنتی خود را هرچه زودتر راه اندازی کنند.

ایده های زیادی در اینترنت وجود دارند که مناسب راه اندازی کسب و کار اینترنتی نیستند. مثلا راه اندازی سیستم وبلاگ دهی یا سایت آگهی. آیا به نظر شما این ایده ها هم اکنون در بازار فعلی مناسب برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی موفق هستند؟ جواب نــه است! به خاطر اینکه دو ایده ای که عنوان کردم اشباح شده اند و واقعا راه اندازی این ایده ها موفقیت کسب و کار شما را به هیچ وجه تضمین نمی کنند. در واقع شما باید به دنبال عملی کردن ایده هایی باشید که یا هنوز اجرا نشده اند یا اینکه توسط افراد محدودی در ایران راه اندازی شده اند.

چرا محصول 50 ایده برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی پولساز تولید شد؟

خیلی از دوستان را می دیدم که بنا به دلایلی قادر به راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود نبودند. یکی از دلایل عمده آن نداشتن ایده مناسب برای کسب و کار اینترنتی بود. تعدادی از دوستان هم بودند که این مشکل خود را با من در میان گذاشتند و گله از نداشتن ایده خوب برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی شان داشتند. و می گفتند ما ایده ای نداریم که کسب و کار خودمان را شروع کنیم شما به ما کمک کنید و ایده هایی را به ما معرفی کنید.

من هم چندین مقاله در این رابطه نوشتم و در همیار وب منتشر کردم. در این مقاله ها ایده های خوبی را برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی عنوان کردم که یک سری از دوستان هم بودند که اتفاقا از این ایده ها استفاده کردند. حتی کتابی با عنوان 10 ایده ناب برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی هم نوشتم و آن را در اختیار کاربران سایت همیار وب قرار دادم.

بعد از آن تصمیم گرفتم محصولی با عنوان 50 ایده برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی پولساز تولید کنم و در اختیار بسیاری از دوستان و علاقه مندان به راه اندازی کسب و کار اینترنتی قرار بدهم. ایده هایی که در این محصول معرفی کرده ام بسیار ویژه و پولساز هستند. مطمئن هستم با دقت و تمرکز در اجرای آن ها می توانید آینده خود را تغییر دهید.

محصول 50 ایده برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی پولساز 150 دقیقه فایل صوتی + کتاب PDF می باشد که در آن به معرفی ایده ها و نقاط ضعف و قوت آن ها و چگونگی عملی کردن آن ها پرداخته ام.

آنچه در محصول 50 ایده برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی پولساز موجود است:

  معرفی 50 ایده برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی پولساز

 معرفی 3 ایده ناب و ویژه به عنوان ایده های اضافی

 معرفی ایده هایی که بر پایه اپلیکیشن موبایلی هستند

 معرفی ایده هایی که بر پایه تولید محتوا هستند

 معرفی مدل های کسب درآمد از هر ایده

 معرفی نمونه های موجود (سایت ها) از بعضی از ایده ها

 معرفی ایده هایی که هنوز توسط هیچ کس در ایران اجرا نشده است

 معرفی ایده هایی که برای راه اندازی نیاز به سرمایه اولیه زیادی ندارند

 و بسیاری از نکات ویژه برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی

 

ایده جدید برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی

 چرا برای آینده خود سرمایه گذاری نمی کنید؟

اگر کسی به شما بگوید با 100 هزار تومان می توانید در سال آینده 10 میلیون تومان درآمد داشته باشید آیا 100 هزار تومان را به او پرداخت نمی کنید؟ اگر به او اعتماد داشته باشید حتما این کار را می کنید. کسب و کار اینترنتی هم دقیقا همین است. شما با هزینه نسبتا کم برای آینده خود سرمایه گذاری می کنید.

راه اندازی کسب و کار اینترنتی یعنی سرمایه گذاری بدون ریسک برای آینده ای روشن. اما باید به این نکته توجه کنید که راه اندازی کسب و کار اینترنتی بدون ایده مناسب یعنی شکست محض. در واقع کسب و کاری موفق می شود که با ایده مناسب و تحقیق و بررسی بازار راه اندازی شده باشد.

پس همین حالا با ایده هایی که به شما معرفی می کنم کسب و کار خود را راه اندازی کنید تا شما هم به جمع کارآفرینان برتر اینترنتی بپیوندید.

 آیا قیمت این محصول مناسب است؟

با راه اندازی هر کدام از ایده هایی که در این محصول به شما معرفی می شود می توانید چندین برابر مبلغی که برای خرید این محصول پرداخت می کنید کسب درآمد داشته باشید. هر فردی هزینه های اضافی مثل خرید لباس یا تنقلات یا خرید شارژ برای موبایلش را همیشه در زندگی خود دارد و همیشه به دلخوشی های زود گذر فکر می کند. ولی هیچ وقت به دلخوشی ها و تفریحات دراز مدت فکر نمی کند. چرا یک بار برای چیزهای مهم زندگی خود هزینه نمی کنید؟ با یک بار هزینه کردن و خرید این محصول احتمال اینکه در آینده میلیون ها تومان درآمد از کسب و کار اینترنتی خود داشته باشید بسیار زیاد است.

 

پاسخ دهید